АМКУ зобов'язав найбільші фармкомпанії Україні не підвищувати ціни на ліки

Четвер 13 жовтня 2011 10:27

Антимонопольний комітет України зобов'язав 10 найбільших українських виробників і 10 основних оптових дистриб'юторів лікарських засобів утриматися від дій, які можуть привести до економічно необгрунтованого підвищення цін або виникнення штучного дефіциту фармацевтичної продукції. Про це повідомляє прес-служба комітету.

Вимоги стосуються забезпечення цінової стабільності на ринку, особливо в періоди поширення та загострення сезонних інфекційних захворювань у населення.
Обов'язкові для розгляду рекомендації надані, в тому числі, ЗАТ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" (Київ), ВАТ "Київмедпрепарат", публічному АТ "Київський вітамінний завод", компанії "ІнтерХім" (Одеса), ВАТ "Фармак" (Київ) , ТОВ "Фармацевтична компанія" Здоров'я "(Харків), ТОВ" Лекхім-Харків "(Харків), компанії" Галичфарм "(Львів), ТОВ" Оптима - Фарм "(Київ), ТОВ" АВС Логістик Парк "(Київ), ТОВ "ФРА-М" (Донецьк).
Про результати розгляду рекомендацій учасники ринку лікарських засобів повинні повідомити комітету в п'ятнадцятиденний термін.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся