АМКУ хоче скоротити до 6 місяців термін розгляду заяви про злиття компаній

АМКУ хоче скоротити до 6 місяців термін розгляду заяви про злиття компаній
Фото: АМКУ

АМКУ запропонував такі зміни з урахуванням пропозицій бізнесу

Антимонопольний комітет України (АМКУ) планує скоротити до 6 місяців термін розгляду заяви про концентрації (злиття компаній). Про це в ході круглого столу заявила перший заступник голови АМКУ Марія Ніжнік, передає кореспондент РБК-Україна.

"Як вже було зазначено раніше головою, Комітет зараз запропонував зміни до положення про концентрацію. Саме зміни, які стосуються строків розгляду справ про концентрацію. І Комітет вирішив обмежити себе в цьому терміні. І якщо заявником не подано клопотання про продовження терміну надання інформації, яка необхідна для прийняття рішення у справі, у Комітету з моменту подачі заяви до прийняття рішення, є півроку для прийняття такого рішення",- заявила Нижник.

За її словами, АМКУ запропонував такі зміни з урахуванням пропозицій бізнесу.

Нагадаємо, АМКУ розробив проект рекомендацій щодо визначення розмірів штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції та про захист від недобросовісної конкуренції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся