ru ua

АМКУ домовився з "Київстаром" і "МТС-Україна" про зниження тарифів

Антимонопольний комітет України (АМКУ) досяг згоди з АТ "Київстар" та ПрАТ "МТС-Україна" про зниження тарифів на мобільний зв'язок. Як заявив сьогодні на прес-конференції перший заступник голови комітету Рафаель Кузьмін, компанії висловили готовність знизити тарифи як на внутрішні розмови в Україні, так і на послуги роумінгу.

"Компанії, усвідомлюючи масштабність фінансової відповідальності, вийшли на належний рівень лояльності та співпраці з комітетом. Завдяки цій взаємодії були виявлені реальні резерви подальшого зниження тарифів", - зазначив Кузьмін, повідомляє прес-служба АМКУ.

Розслідування комітету показало відсутність у компаній методології до формування тарифів на рівні, який би існував в умовах значної конкуренції на ринку. "Тому всі попередні публічні заяви компаній про те, що вони самостійно можуть встановлювати будь-які тарифи, - безпідставні", - відзначають в комітеті.

"Комітет сподівається і розраховує, що взяті компаніями зобов'язання по формуванню справедливих цін, орієнтованих на максимальне задоволення потреб українських споживачів, оперативно реалізуються, і це буде відчутним для громадян", - підкреслив Кузьмін.

Читайте також: Кількість абонентів стільникового зв'язку в Україні в жовтні 2012 р. збільшилося на 0,6% - до 56,66 млн