Американці вважають шкідливим для США розслідування Конгресу про РФ, - опитування

Американці вважають шкідливим для США розслідування Конгресу про РФ, - опитування
Фото: дії Дональда Трампа поки не дотягують до імпічменту (© Gage Skidmore)

На думку громадян США, Конгресу варто було б зосередитися на внутрішніх проблемах країни

Більшість громадян США вважають, що розслідування з приводу втручання Росії в американські вибори тільки шкодить країні, хоча при цьому вони стурбовані тим, що подібні контакти могли мати місце. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічним центром Harris спільно з Центром американської політології Гарвардського університету, передає The Hill.

Згідно з опитуванням, більшість американців вважає, що Конгресу варто було б зосередитися на проблемах охорони здоров'я, боротьби з тероризмом, національної безпеки, економіки та боротьби з безробіттям.

"64% опитаних заявили, що розслідування з приводу можливих зв'язків президента Дональда Трампа з Росією завдають шкоди Сполученим Штатам, хоча при цьому 58% стурбовані тим, що подібні контакти могли мати місце", - йдеться в повідомленні.

Дані соціологів показували в минулому місяці, що 75% громадян довіряють комісії Роберта Мюллера, що розслідує можливе втручання російських хакерів у вибори в США. Однак ситуація змінювалася, коли людей запитували, наскільки дійсно важливо це розслідування. 73% заявили, що через "російські справи" Конгрес перестав займатися питаннями, які важливі саме для них. Такої думки дотримуються 81% прихильників Республіканської партії і 68% голосуючих за Демократичну партію.

"Виборці відчувають інтерес до розслідування на адресу Росії, проте вони дотримуються думки, що воно скоріше шкодить країні. На їхню думку, дії президента Трампа хоча і не завжди їм подобаються, проте вони ніяк не дотягують до рівня імпічменту", - заявив один з організаторів опитування Марк Пенн.

При цьому, як зазначено, 52% опитаних заявили, що не вірять у те, що Трамп співпрацював із Росією в справі про втручання у вибори, проте 54% вважають, що до цього могли бути причетні деякі люди з його команди. При цьому 62% упевнені, що очевидних доказів зв'язку нинішньої адміністрації з кібератаками немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сенат США розслідує можливі зв'язки команди президента США Дональда Трампа з Російським фондом прямих інвестицій (РФПІ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся