ua en ru

В американському Сан-Дієго літак упав на житловий будинок, є загиблі

В американському Сан-Дієго літак упав на житловий будинок, є загиблі Фото: рятувальні служби на місці аварії (twitter.com/SDFD)

Усього в літаку перебувало чотири людини, двоє з них загинуло

В американському Сан-Дієго легкомоторний літак здійснив невдалу спробу приземлення, при якій врізався в житловий будинок. Унаслідок аварії двоє людей загинуло, передає CBS News.

Зазначено, що невдовзі після зльоту пілот літака доповів на землю про відмову двигуна і спробував здійснити аварійну посадку. Зокрема пілот спробував приземлитися на шкільному дворі, проте через високу швидкості йому не вистачило місця і він врізався в будинок.

Як повідомляється, всього в літаку перебувало чотири людини, двоє з них загинуло. При цьому відзначено, що на землі ніхто не постраждав. Крім того, в результаті аварії виникла пожежа, яку загасили пожежники, які прибули на місце надзвичайної події.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в жовтні 2017 року у Флориді легкомоторний літак здійснив спробу вимушеної посадки на вулиці міста. Тоді літак врізався у два автомобілі, в результаті чого постраждали п'ятеро людей.