Американські соціологи виявили падіння рейтингу Путіна серед росіян

Американські соціологи виявили падіння рейтингу Путіна серед росіян
Фото: опитування (pixabay.com)

Підтримка росіянами курсу президента залишається на високому рівні

Підтримка росіянами курсу президента РФ Володимира Путіна поступово знижується. Про це свідчать результати опитування Pew Research.

Разом з тим, громадяни задоволені успіхами дипломатії, але економіка викликає все більше тривоги. Більшість росіян високо оцінюють зовнішньополітичну лінію президента Володимира Путін. Однак у внутрішній політиці настрої громадян Росії більш стримані - в першу чергу, це стосується економіки і боротьби з корупцією.

Опитування за замовленням Pew проводили експерти Прінстонського соціологічного центру (PSRAI) по всій Росії з лютого по квітень 2017 року. Всього в форматі особистої бесіди було опитано близько 1 тис. росіян старше 18 років.

Повідомляється, що в цілому стан справ в країні позитивно оцінюють 58% опитаних, негативно - 37%. Це приблизно відповідає даними за квітень 2014 року.

Також кількість тих, хто відповів ствердно на питання "чи підтримуєте ви підхід Володимира Путіна до відносин з Україною" впало з 83% в 2015 році до 63%. По 12% підтримки втратив Кремль у своїй політиці щодо Китаю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що держсекретар США Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся