Американські соціологи виявили падіння рейтингу Путіна серед росіян

НовиниСуспільство    21.06.2017 - 07:45
Фото: опитування (pixabay.com)
Фото: опитування (pixabay.com)

Підтримка росіянами курсу президента залишається на високому рівні

Підтримка росіянами курсу президента РФ Володимира Путіна поступово знижується. Про це свідчать результати опитування Pew Research.

Разом з тим, громадяни задоволені успіхами дипломатії, але економіка викликає все більше тривоги. Більшість росіян високо оцінюють зовнішньополітичну лінію президента Володимира Путін. Однак у внутрішній політиці настрої громадян Росії більш стримані - в першу чергу, це стосується економіки і боротьби з корупцією.

Опитування за замовленням Pew проводили експерти Прінстонського соціологічного центру (PSRAI) по всій Росії з лютого по квітень 2017 року. Всього в форматі особистої бесіди було опитано близько 1 тис. росіян старше 18 років.

Повідомляється, що в цілому стан справ в країні позитивно оцінюють 58% опитаних, негативно - 37%. Це приблизно відповідає даними за квітень 2014 року.

Також кількість тих, хто відповів ствердно на питання "чи підтримуєте ви підхід Володимира Путіна до відносин з Україною" впало з 83% в 2015 році до 63%. По 12% підтримки втратив Кремль у своїй політиці щодо Китаю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що держсекретар США Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top