ua en ru

Альтернатив пошуку діалогу з Путіним немає, - Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель як і раніше вважає, що альтернатив пошуку діалогу з Президентом Росії Володимиром Путіним не існує.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель як і раніше вважає, що альтернатив пошуку діалогу з Президентом Росії Володимиром Путіним не існує. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції у Берліні, повідомляє Deutsche Welle.

"Події показали, що потрібно знайти політичне рішення. Я не бачу ніякої іншої альтернативи, крім того, щоб розмовляти з Президентом Росії Володимиром Путіним. В нашому партнерстві є труднощі, і ми повинні подолати їх", - сказала федеральний канцлер.

Водночас Меркель закликала Росію сприяти політичному врегулюванню в Україні.

Також вона заявила, що винні у знищенні малазійського пасажирського літака над Україною повинні понести відповідальність, і підкреслила важливість встановлення негайного перемир'я в Україні, щоб створити умови для проведення об'єктивного розслідування інциденту.

"Нам необхідно якомога скоріше розпочати незалежне розслідування. Для цього необхідно припинення вогню, і важливо, щоб винні були притягнуті до суду. Є багато ознак, що вказують на те, що літак був збитий, тому ми повинні ставитися до того, що трапилося дуже серйозно", - сказала Меркель.

При цьому, за її словами, є ознаки, які вказують на те, що проросійські сепаратисти на Україні добре озброєні і вільно перетинають кордон з Росією.