Twitter в межах IPO оцінили в 14,1 млрд дол

Акції Twitter Inc. в рамках первинного розміщення пропозиції (IPO) оцінили на рівні 26 дол. за цінний папір, повідомляється в мікроблозі компанії. Раніше акції мережі оцінювали в 23-25 дол.

Акції Twitter Inc. в рамках первинного розміщення пропозиції (IPO) оцінили на рівні 26 дол. за цінний папір, повідомляється в мікроблозі компанії. Раніше акції мережі оцінювали в 23-25 дол.

Попит на папери опинився вище прогнозованого. Капіталізацію Twitter оцінили в 14,1 млрд дол. У вільне звернення планується передати близько 70 млн звичайних акцій, тобто 13% компаній. Власникам мережі вдасться привернути близько 1,82 млрд дол.

Торги цінними паперами мережі почнуться в четвер на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE).

Експерти порівняли вихід на біржу Twitter і Facebook. Поки важко сказати, чий дебют виявився успішнішим: дітище Марка Цукерберга запропонувало інвесторам цінні папери за максимально можливою ціною в 38 дол./акція, що дозволило привернути більше 16 млрд дол. Проте потім цінні папери соцсеті почали нестримно дешевшати.

Тоді багато аналітиків записали Facebook в "мильні міхури", прогнозуючи подальше зниження вартості цінних паперів. Компанії доведеться нестримно нарощувати прибуток, проте поки неясно, якими шляхами. В той же час середній дохід компанії з одного користувача в 2013 р. склав 0,64 дол., аналогічний дохід Facebook - 1,60 дол.

У 2012 р. прибуток Twitter зросла на 198% - до 317 млн дол., в той час як чисті збитки скоротилися на 38% - майже до 79 млн дол. У своєму недавньому заяві на IPO Twitter повідомила про наявність 232 млн активних користувачів порівняно з 218 млн у червні 2013 р.

Середній дохід з одного користувача в 2013 р. становить 0,64 дол. Для порівняння, аналогічний дохід Facebook - 1,60 дол. На думку аналітиків, саме цей показник відіграє ключову роль.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся