Активи банку, пов'язаного з Порошенко, зросли на 44% з початку року

Активи банку, пов'язаного з Порошенко, зросли на 44% з початку року
Фото: Активи "Міжнародного інвестиційного банку" зросли

У порівнянні з підсумками "Міжнародного інвестиційного банку" за I квартал, показник навпаки знизився

Активи "Міжнародного інвестиційного банку" з початку року збільшилися до 4 млрд 630 млн 333 тис. грн. Такі дані зі звіту банку за II квартал 2015 р., розміщеного на сайті фінустанови

За даними звіту, за підсумками 2014 р. активи банку становили 3 млрд 216 млн 936 тис. грн. таким чином, з початку року і до кінця червня 2015 р. показник виріс на 1 млрд 413млн 397 тис. грн або на 43,9%. При цьому, у порівнянні з даними за I квартал поточного року, розмір активів у II кварталі, навпаки, знизився - на 1,45% (у січні - березні показник становив 4 млрд 697 млн 829 тис. грн).

За даними ЗМІ, 60% акцій "Міжнародного інвестиційного банку" опосередковано належать Президентові України Петру Порошенку. Іншим великим акціонером банку є Ігор Кононенко (14,9%), перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка".

За даними НБУ на 1 січня 2015 р., "Міжнародний інвестиційний банк" відноситься до третьої групи банків за розміром активів.

Нагадаємо, раніше НБУ повідомив про початок в Україні другого етапу реформування банківського сектору і так званого перезавантаження.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся