ru ua

Аксьонов звільнив міністра енергетики Криму

Аксьонов звільнив міністра енергетики Криму Фото: самопроголошений голова ради міністрів Криму Сергій Аксьонов

Діяльністю міністерства палива та енергетики Криму в цей період займеться прокуратура

Самопроголошений голова "Ради міністрів" Криму Сергій Аксьонов звільнив міністра палива та енергетики Криму Сергія Єгорова через погану роботу відомства в умовах припинення поставок електроенергії з території України. Про це Аксьонов повідомив на засіданні кримського уряду, передає "Крыминформ".

Аксьонов піддав різкій критиці незадовільну роботу міністерства щодо складання графіків віялових відключень і несправедливий розподіл електроенергії, генерованої на півострові, по містах і районах.

"З урахуванням того, що у нас міністерство палива та енергетики не виконує свої функціональні обов'язки, Сергій Вікторович Єгоров, Вам доведеться шукати інше місце роботи. Я шкодую, звичайно, про те, що Ви підвели нас всіх в цій ситуації. Графік сформований не був", - заявив самопроголошений голова "ради міністрів Криму.

Він додав, що діяльністю міністерства у цей період займеться прокуратура.

Нагадаємо, 22 листопада Крим повністю залишився без світла з-за підриву ЛЕП в Херсонській області. В "Укренерго" повідомили, що ремонтні бригади поки не допускають до ушкоджених ліній електропередач.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повний ремонт ЛЕП займе близько 5 днів.