ua en ru

Ахметов може створити партію перед парламентськими виборами в 2019 році

Ахметов може створити партію перед парламентськими виборами в 2019 році Фото: Рінат Ахметов

Як повідомило джерело РБК-Україна, особливістю нової партії має стати різка антиросійська риторика

Український бизнесмент Рінат Ахметов може створити свою партію перед парламентськими виборами в 2019 році. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Підготовка до виборів: які партії будуть боротися за голоси південного сходу України".

"Одним з можливих варіантів "заходу" Ахметова на вибори паралельно з "Оппоблоком" може бути реанімування партії "Сильна Україна". Тігіпко веде переговори з її передачі, але без особистої участі", - сказав РБК-Україна знайомий з тенденціями роботи всередині команди колишніх регіоналів політтехнолог.

Джерела РБК-Україна повідомили, що з лютого 2017 року близькі до Ахметова менеджери СКМ активно замовляли соціологам дослідження електоральних уподобань України. Разом з тим, отримані дані оприлюднені не були.

"Робоча назва проекту - "Індустріальна Україна". Але там поки багато невизначених деталей. Команда Ахметова поки в стадії обговорення, по-перше, прізвища лідера нової партії - це велика проблема, по-друге - доцільності участі в новому проекті діючих політиків. Можливо, це буде команда абсолютно нових осіб за типом "Самопомочі" зразка 2014 року, тільки для сходу України", - сказало джерело.

Як повідомило джерело РБК-Україна, особливістю нової партії має стати різка антиросійська риторика.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Центральної виборчої комісії, на проведення виборів президента України в 2019 році необхідно більше 2,3 млрд гривень. Крім того, затверджено орієнтовні обсяги для включення до бюджетного запиту за програмою проведення виборів народних депутатів України на 2019 рік у сумі 1 млрд 857 млн 930 тис. гривень.