Агрохолдинг Industrial Milk планує виручити 95 млн дол в рамках IPO на WSE

Агрохолдинг Industrial Milk Co. SA (IMC) планує виручити 260 млн злотих (95 млн дол.) в рамках первинного розміщення акцій (IPO) на Варшавській фондовій біржі (WSE), пише Bloomberg.
Industrial Milk встановив максимальну ціну в 21 злотих за акцію, йдеться в проспекті розміщення компанії. Книга заявок на 12,4 млн акцій відкривається сьогодні і закривається 20 квітня.
Консультантами виступають ING Groep NV і Investment Capital Ukraine.
Також на цьому тижні збирається провести IPO компанія KSG Agro, плануючи виручити в ході розміщення 44 млн дол.
Діяльність IMC зосереджена на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі. Вона також є одним з найбільших виробників молока в Україну. Компанія управляє 38 тис. га землі. У 2010 р. компанія отримала дохід в 34,8 млн дол., показник EBITDA склав 19,5 млн євро, а чистий прибуток - 14,8 млн дол.
"Індустріальна молочна компанія" належить голові правління компанії Олександру Петрову (колишній власник холдингу "Клуб Сиру"). Також акціонерами виступають Євген Осипов (генеральний директор) і Дмитро Мартинюк (фінансовий директор).
KSG AgriculturalandIndustrialHolding (KSG Agro) - агровиробнича компанія Дніпровського регіону, що спеціалізується переважно на рослинництві (пшениця, соняшник, кукурудза, ячмінь, рапс та ін). Група об'єднує 9 агропідприємств. Основний акціонер - Сергій Касьянов.
У даний момент на WSE котируються акції п'яти українських компаній: Astarta NV, Kernel SA, Agroton pls, Mikiland NV, Sadovaya Group SA Крім Sadovaya (видобуток вугілля), всі компанії працюють в сільському господарстві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся