ru ua

Адвокат: у Савченко є чотири-п'ять днів

Адвокат: у Савченко є чотири-п'ять днів Фото: сестру до Савченко так і не пустили

З завтрашнього дня Савченко відмовляється від аналізів і обстежень російських лікарів

Адвокат української льотчиці, народного депутата Надії Савченко Микола Полозов заявив, що у неї є "чотири, максимум п'ять днів". Про це Полозов повідомив в Facebook.

"Як я і припускав, весь день Надію накачували внутрішньовенними вливаннями. Вона показала руки - все поколоте, живих вен немає. Лікарі шукали вени навіть на ногах.

Стан здоров'я поганий. Звичайно, крапельниця вплинула на результати аналізів, кров стала менш в'язкою, але це паліатив.

Дефіцит води в організмі на дев'ятий день сухого голодування знищує внутрішні органи Надії. Загальний стан позначається на її настрої. Емоційний фон вкрай негативний", - повідомив адвокат.


Також співробітники ФСВП сьогодні передали консулам результати аналізів, які брали у Надії у понеділок і сьогодні. Їх передадуть лікарям в Україні для експертного висновку.

Полозов зазначив, що сестру Савченко, Віру, до неї так і не пустили.

"Надія дуже чекала сьогоднішньої зустрічі з сестрою Вірою, після якої збиралася приймати складні рішення. Боюся, що відмова начальника СІЗО допустити Віру послужить каталізатором для прийняття Надією цих рішень.

З завтрашнього дня вона відмовляється від аналізів і обстежень російських лікарів, буде продовжувати сухе голодування без динамічного спостереження. З урахуванням стану її здоров'я, у неї є чотири, максимум п'ять днів", - додав Полозов.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія знаходиться в контакті з владою України щодо видачі льотчиці Надії Савченко.