ua en ru

Адвокат: Рибалка передасть на благодійність 1 млн грн, які планує відсудити у АТБ

Народний депутат України, голова комітету ВР з фінансів і банківської діяльності Сергій Рибалка має намір передати на благодійність всі кошти, які він планує стягнути з ТОВ "АТБ-Маркет" за поширення недостовірної інформації.

Про це повідомила адвокат депутата Ольга Демидюк.

"Всі кошти до копійки будуть передані одному з дитячих будинків. Мета мого клієнта - домогтися справедливості, а також показати суспільству, що поширювати неправдиву інформацію просто негідно", - уточнила адвокат.

За її словами, депутат подав позов, в якому вимагає спростувати недостовірну інформацію від "АТБ-Маркету", а також від однієї з українських газети, в якій була опублікована фотокопія звернення ТОВ "АТБ-Маркет" до генерального прокурора №236 від 04.11.2015 року.

За її словами, зокрема, в зверненні ТОВ "АТБ-Маркет" йдеться про те, що Сергій Рибалка нібито створив злочинну групу, дії якої нібито є ознаки злочинів.

"Оскільки ця інформація повністю не відповідає дійсності, її поширення ганьбить честь і гідність, а також завдає моральну шкоду, було прийнято рішення подати відповідний позов до суду. При цьому вимога до газети - лише опублікувати рішення суду по справі в рубриці "Спростування", а до "АТБ-Маркету" - відкликати звернення до ГПУ з зазначенням, що відповідна інформація є недостовірною. Крім того, до "АТБ-Маркету" виставлені вимоги про відшкодування моральної шкоди на рівні 1 млн грн", - зазначила Демидюк.

Вона зазначила, що громадськість має зрозуміти, що аморальні методи корпоративної боротьби, які використовує керівництво АТБ, шкодять всьому суспільству і перспективам його розвитку.