ua ru

Адвокат: Корбан потребує повторної операції

Адвокат: Корбан потребує повторної операції Фото: Геннадій Корбан потребує повторної операції

Наразі є необхідність у проведенні Корбану ще одного стентування судин серця

Член політради УКРОПу Геннадій Корбан потребує проведення повторного стентування судин серця. Про це заявив адвокат політика Олександр Лисак, повідомляє прес-служба партії.

"Згідно з висновком лікарів, який я отримав у відповідь на свій запит, наразі є необхідність у проведенні ще одного стентування", - розповів Лисак.

Як зазначається, у зв'язку з відповідними висновками лікарів, 10 березня Лисак подав два адвокатські запити про надання більш розширеної інформації щодо стану здоров'я Геннадія Корбана до Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова та Інституту серця.

Повідомляється, що відповідні висновки необхідні для прийняття рішення щодо проведення політику повторної операції на серці.

"Я зараз терміново виїжджаю до інститутів, до яких я подав ці адвокатські запити, щоб отримати негайно цю інформацію", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Апеляційний суд м. Києва відклав до 14 березня розгляд скарги захисту члена політради партії УКРОП та підозрюваного у створенні організованого злочинного угрупування Геннадія Корбана на рішення суду першої інстанції щодо продовження йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 15 квітня 2016 року.