Адвокат Іванющенка вважає, що Лещенко "побоявся" йти в суд

Адвокат Іванющенка вважає, що Лещенко "побоявся" йти в суд

Адвокат Юрія Іванющенка Євген Глазков заявив, що народний депутат Сергій Лещенко проігнорував сьогоднішнє судове засідання. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Іванющенка.

Як наголошується, сьогодні в Печерському суді Києва почався судовий процес, ініційований бізнесменом Юрієм Іванющенком проти народного депутата Сергія Лещенко. Предмет позову – захист честі, гідності та ділової репутації.


При цьому, за даними прес-служби, судове засідання відкрилося в "урізаному складі через відсутноіть відповідача або його представників". Зі слів судді, яка веде процес, "ніяких повідомлень в суд ні Лещенко, ні його представники не надали".

За словами адвоката Юрія Іванющенка, така поведінка Сергія Лещенка свідчить про те, що "йому нічого пред'явити суду".

"Всі заяви Сергія Лещенка – голослівні, і він це розуміє краще за всіх. Він відмінно піариться на імені Іванющенка, але боїться йти в суд, тому що йому нічого пред'явити для доказу своїх слів. Навіщо він це робить? Швидше за все, це страх того, що суд прийме рішення не на його користь, йому доведеться нести відповідальність за свої слова і постраждає його імідж розслідувача і борця з корупцією", - заявив Євген Глазков.

Схожої точки зору дотримується і Юрій Колесніков, який також є адвокатом по цій справі.

"Ми ініціювали велику кількість схожих судових позовів. Мета всіх цих позовів єдина – змусити публічних людей відповідати за свої слова і перестати кидатися необґрунтованими звинуваченнями. Конкретно за позовом проти Лещенка можу додати, що матеріали Лещенка-журналіста завжди відрізнялися якісною роботою і доказовою базою. Лещенко-політик, навпаки, став все частіше використовувати необґрунтовані звинувачення на адресу політичних опонентів", - додав Юрій Колесніков.

Євген Глазков також прокоментував юридичні перспективи справи у разі, якщо Сергій Лещенко "відмовиться виконувати рішення суду".

"Є юридичні процедури, виписані в законодавстві. І якщо Лещенко відмовиться виконувати рішення суду – ми подамо заяву до Виконавчої служби на відкриття відповідного провадження. А вже Виконавча служба має повноваження аж до подачі заяви про відкриття кримінального провадження за невиконання судового рішення", - заявив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся