Абромавічус планує заощадити на держзакупівлі до 50 млрд грн на рік

Середа 27 травня 2015 10:02
Абромавічус планує заощадити на держзакупівлі до 50 млрд грн на рік
Фото: Айварас Абромавичус

Абромавічус розраховує на суттєву економію

В результаті реформи державних закупівель Україна зможе заощадити до 50 млрд грн на рік. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус під час конференції, присвяченій реформі держзакупівель, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо все зробити правильно, тут економія повинна бути суттєва - за нашими розрахунками, до 50 млрд грн на рік. Це стосується великої сфери економіки. Все-таки півтора мільйона договорів в рік", - заявив Абромавічус.

Зазначимо також, що Абромавічус заявив про повне перезавантаження влади в департаменті держзакупівель Мінекономіки. За його словами, департамент запросили працювати 15 "свіжих людей з незіпсованою поглядами". "У нас повне перезавантаження влади в департаменті держзакупівель в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Старий департамент - 45 осіб - повністю реструктурували, звільнили всіх, крім 10 осіб", - заявив Абромавічус.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України готує нову редакцію закону про державні закупівлі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся