ua en ru

70% складу Верховної Ради потрібно змінити, - "Заступ"

Якщо у аграріїв не буде власного представництва у Верховній Раді, то вже завтра нам потрібно буде рятувати українську землю. Про це в ефірі програми "Чорне дзеркало" на телеканалі"Інтер" заявив один з лідерів партії "Заступ" Володимир Хоменко.

Він підкреслив, що насправді в парламент балотуються не 29 партій, а всього дві: партія справжніх патріотів рідної землі і партія корупціонерів, які думають тільки про власне збагачення.

"Повірте мені, якщо у Верховній Раді не буде представлена аграрна партія "Заступ", то вже завтра нам потрібно буде рятувати нашу землю.

"Заступ" розробив конкретні ініціативи та конкретні реформи. Ми готові їх обговорювати, адже наша програма написана не політиками для села, а селом для політиків", - сказав Хоменко.

За його словами, передвиборну програму "Заступа" розробляли не олігархи або кабінетні клерки, а сільські голови, керівники агроассоциаций і експерти аграрного ринку України. Ці фахівці не тільки знають про проблеми села, але і вміють їх ефективно вирішувати.

"У Верховну Раду зараз йдуть політики, які постійно живуть в Лондоні, Мадриді чи Берліні. Їх цікавить власне збагачення, а не розвиток держави. Україні потрібні патріоти, які бажають зберегти і передати своїм нащадкам нашу рідну українську землю", - заявив один з лідерів партії "Заступ" Володимир Хоменко.

Він переконаний, що не менше 70% складу Верховної Ради потрібно замінити новими обличчями в українській політиці.