ua en ru

У 2017 планується завершити реформу Державної екологічної інспекції, - Семерак

У 2017 планується завершити реформу Державної екологічної інспекції, - Семерак Фото: Остап Семерак

Відповідно до аналізу е-декларацій, найбільш багатими людьми є екоінспектори

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що у 2017 році планується завершити реформу Державної екологічної інспекції, передає прес-служба Мінекології.

"Завершення реформування Державної екологічної інспекції – це врегулювання дієвого інструменту, який повинен якісно здійснювати контроль природоохоронного законодавства. Я вважаю, що нинішній інститут влади, яким є Держекоінспекція, тотально корумпований. Його вилікувати неможливо. Тому ми запропонували уряду України наше бачення реформування її в новий природоохоронний орган", - зазначив Семерак.

Він підкреслив, що важливим фактом корумпованості цієї системи є аналіз електронних декларацій, який показав, що найбільш багатими людьми є екоінспектори.

"Я пропонуватиму членам Кабінету міністрів набрати у реформований орган - Державну природоохоронну службу - нових людей і не проводити жодних переатестацій. Це мають бути виключно нові люди, які матимуть нову мотивацію, нову підготовку, нову функцію" ,- пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше Семерак заявив, що в рамках реформування Державної екологічної інспекції планується скорочення екоінспекторів.