У 2016 році на облаштування кордону з РФ виділять 200 млн гривень

У 2016 році на облаштування кордону з РФ виділять 200 млн гривень
Фото: з держбюджету виділять 200 млн грн на облаштування кордону

У минулому році держбюджет надав 400 млн гривень для облаштування кордону

Для реалізації плану інженерно-технічного облаштування українсько-російської кордону бюджетом передбачено 200 млн гривень, з яких отримано 60 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Як наголошується, що реалізація такого плану дозволить Україні захистити свою територію, в першу чергу від незаконного перетину кордону, переміщення товарів, зброї і наркотиків, а також проникнення диверсійних груп і нелегальних мігрантів.


У цьому році, згідно з планом роботи заплановано закінчити у межах Харківській і Луганській областях.

Як наголошується, в 2015 році держбюджетом було виділено 400 млн гривень, які реалізовані в повному обсязі та за призначенням.

"загалом протягом минулого року було обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, 116 км рокадних доріг і майже 75 км захисного огородження, встановлені спостережні вежі. Крім того, влаштовані опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплені технічні засоби, розгорнуті системи видеотехнического контролю і поразки і багато іншого. Також придбано 4 рухливі бойові модулі "Тритон", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в результаті військового перевороту в Туреччині Україна посилила охорону кордону.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся