З 17 січня більше однієї тисячі резервістів пройдуть військові збори, - Генштаб

НовиниНадзвичайні події    13.01.2017 - 19:47
Фото: Збройні сили України
Фото: Збройні сили України

У 2017 ЗСУ планують наростити кількість резервістів

З 17 січня більше однієї тисячі резервістів пройдуть військові збори. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ Facebook.

"У відповідності з планом бойової підготовки, починаючи з 17 січня 2017 року на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗС України почнуться збори з особовим складом оперативного резерву 1 черги. Тривалість зборів складе 30 діб", - йдеться в повідомленні.

На збори планується залучити більше тисячі військовослужбовців - резервістів.

У 2017 ЗСУ планують наростити кількість резервістів, продовжити інтенсивність проведення занять.

 

Оперативний резерв 1-ї черги у 2017 році буде нарощено Відповідно до плану бойової підготовки, починаючи з 17 січня 2017 року на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗС України розпочнуться збори з особовим складом оперативного резерву 1 черги. Тривалість зборів складатиме 30 діб. На збори планується залучити понад тисячу військовослужбовців - резервістів. У 2017 Збройні Сили України планують наростити кількість резервістів, продовжити тривалість та інтенсивність проведення зайняти.

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 13 січня 2017 р.

Нагадаємо, випускників військових кафедр після призову будуть залучати до проведення антитерористичної операції тільки добровільно.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top