У Мінсоцполітики назвали число зареєстрованих переселенців з Криму і Донбасу

Фото: переселенці (УНІАН)
Фото: переселенці (УНІАН)

Сумарно переселенцям виплачено майже 1,5 млн гривень

Число зареєстрованих переселенців з окупованого Криму і Донбасу за станом на 27 червня 2017 року склало 1 584 859 осіб або 1 274 119 сімей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

"Станом на 27 червня 2017 року отримувачам допомоги профінансовано 1 449 682 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько 200 тис. переселенців з Криму та Донбасу мають проблеми з соціальними виплатами. 

Як зазначається, зараз в Україні до розгляду в судах уже дійшло понад 80 справ переселенців щодо призупинення їм пенсійних і соціальних виплат.

"Законодавство країни повинно забезпечувати право громадянина на отримання пенсії, незалежно від того, де проживає особа. Ми вважаємо, що пенсія - це не привілей, а право, тому люди, які заслужили, все життя працювали, повинні отримувати свою зароблену пенсію", - заявив голова офісу Агентства ООН у справах біженців в Дніпрі Мама Мулусеу.

Також заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука зазначив, що реальне число переселенців з Криму і Донбасу на 900 млн осіб перевищує офіційні дані.