ru ua

"Укртрансгаз" погодив режими роботи ГТС по балканському напрямку на 2015 р

ПАТ"Укртрансгаз" погодило режими роботи газотранспортної системи (ГТС) по балканському напрямку на 2015 р.

ПАТ"Укртрансгаз" погодило режими роботи газотранспортної системи (ГТС) по балканському напрямку на 2015 р. Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

"З 14 по 17 жовтня поточного року у м. Пояна Брашов (Румунія) пройшла щорічна міжнародна нарада газотранспортних компаній-транзитерів російського газу в балканському напрямку, на якій було узгоджено проведення планово-профілактичних і ремонтних робіт на газопроводах балканського напрямку на 2015 рік та підписано відповідний протокол", - йдеться в повідомленні.

У нараді взяли участь представники компаній ПАТ "Укртрансгаз" (Україна), ВАТ "Газпром", ВАТ "Газпром експорт", АТ "Газтранзит" (Російська Федерація), ВАТ "Молдовагаз" (Молдова), СНТГН "Трансгаз" СА (Румунія), ЕАД "Булгаргаз" (Болгарія), АТ "БОТАШ" (Туреччина), АТ "ДЕСФА", "ДЕПА" (Греція) та АТ "ДЕПА" (Македонія).

"У поточному році ми виконали всі заплановані роботи на українській ГТС і готові надалі забезпечувати безперебійний транзит блакитного палива в балканському напрямку", - повідомив директор Центрального диспетчерського департаменту "Укртрансгазу" Андрій Дацюк під час підведення підсумків з виконання планово-профілактичних і ремонтних робіт на вітчизняних газопроводах балканського напрямку.

Крім того, під час наради було обговорено поточні питання диспетчерської взаємодії і поліпшення міжнародного співробітництва.

По закінченню наради колегіально прийнято рішення про проведення наступної диспетчерської зустрічі в Молдові.

Минулого року диспетчерська нарада проходила у м. Львові.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 р. "Укртрансгаз" проводив комплекс планово-профілактичних та ремонтних робіт на газопроводах балканського напрямку, через що на кілька днів зменшував по ним транзит газу.