ua en ru

"Укртрансгаз" проводить переговори з ЄБРР і ЄІБ про модернізацію "Уренгой-Помари-Ужгород"

Української оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" протягом останніх двох днів проводив переговори з представниками Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку переговори по впровадженню проекту модернізації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород".

Української оператор газотранспортної системи компанія "Укртрансгаз" протягом останніх двох днів проводив переговори з представниками Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку переговори по впровадженню проекту модернізації магістрального газопроводу "Уренгой-Помари-Ужгород". Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі "Укртрансгазу".

"Були проведені переговори по впровадженню проекту модернізації "Уренгой-Помари-Ужгород". У зустрічі взяли участь представники Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку", - повідомили в прес-службі.

Крім виробничо-технічних завдань, учасники переговорів обговорили питання, пов'язані з виконанням соціальних вимог щодо реалізації даного проекту.

Нагадаємо, за словами голови Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, вартість української газотранспортної системи оцінюється в 25-35 млрд дол.

Російський "Газпром" оцінює вартість модернізації української газотранспортної системи в 19,5 млрд дол.