"Укргазвидобування" готова збільшити видобуток газу до 2018 р. на 1,5 млрд куб. м до 16,6 млрд

ПАТ "Укргазвидобування" планує збільшити видобуток газу до 2018 р. на 1,5 млрд куб. м до 16,6 млрд у тому випадку, якщо держава підніме ціну на товар, що продається компанією газ.

ПАТ "Укргазвидобування" планує збільшити видобуток газу до 2018 р. на 1,5 млрд куб. м до 16,6 млрд у тому випадку, якщо держава підніме ціну на товар, що продається компанією газ. Про це на круглому столі заявив в.о. заступника голови правління ПАТ "Укргазвидобування" Володимир Бенько, передає кореспондент РБК-Україна.

"При нинішній ціні 349,2 грн. за 1 тис. куб. м компанія втрачає на кожній 1 тис. куб м 3,6 грн. При цьому економічна ціна, яка дозволить отримувати щорічно до 4 млрд гривень для розвитку видобутку, становить 737,8 грн. за 1 тис. куб. м. Збільшивши закупівельні ціни для ПАТ "Укргазвидобування", держава також збільшить надходження до бюджету на 2 млрд гривень. В цілому, якщо рішення про підвищення закупівельних цін буде прийнято в цьому році, то до 2018 року ми зможемо збільшити видобуток на 1,5 мільярда метрів кубічних до 16,6 млрд метрів кубічних ", - заявив Бенько.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся