ua en ru

"Турбоатом" виготовив друге робоче колесо для Кременчуцької ГЕС

На ВАТ "Турбоатом" виготовили і випробували робоче колесо другий гідротурбіни з трьох Кременчуцької ГЕС (станційний № 9). Сторони підписали акт здачі-приймання про те, що всі контрольовані параметри відповідають вимогам та прийняті замовником. Про це повідомила прес-служба компанії.

Далі обладнання буде упаковано і здано під відвантаження. У виробництві сьогодні знаходиться направляючий апарат, вал та інші механізми гідротурбіни.

Згідно з контрактом, укладеним у липні 2011 року ВАТ "Турбоатом" здійснить реконструкцію трьох поворотно-лопатевих гідротурбін номінальною потужністю 58 МВт з заміною робочих коліс діаметром 8 м, валів гідротурбін, лопаток направляючого апарату і підшипників. В результаті виконаних робіт потужність кожного агрегату зросте до 64 МВт. Також збільшиться термін служби і міжремонтний період обладнання.

Терміни постачання першої турбіни - 2014 рік, другий - 2015 рік, третій - 2016 рік.

ПАТ "Турбоатом" спеціалізується на випуску турбін для теплових і атомних електростанцій, теплоелектроцентралей, гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумулюючих електростанцій, газових турбін і парогазових установок для ТЕС.

Продукцією "Турбоатома" в Україні оснащені 40% теплових, 85% атомних і 95% гідроелектростанцій сумарною потужністю 60 млн кВт.