ua en ru

"Зараз вже вклинилися в боротьбу за перше місце", - Олег Блохін

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін після переможного виїзду в Севастополь прокоментував гру своєї команди і підвів короткі підсумки половини сезону.

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін після переможного виїзду в Севастополь прокоментував гру своєї команди і підвів короткі підсумки половини сезону.

"Вийшла непроста гра після "Генка". Суперник же підійшов до матчу після серйозних змін. Змінили тренера, три людини пішло. Команда билася, віддавалася. "Севастополь" у першому таймі більше боровся з полем, а ми з ним боролися у другому. Наші хлопці витримали, спасибі їм. Боролися, молодці. Спасибі і "Севастополю" за хорошу гру", - цитує Блохіна сайт "Динамо".

"Я задоволений, що на зимову перерву у чемпіонаті йдемо на мажорній ноті. Коли програвали 11 очок, нас списували з рахунків. Зараз вже вклинилися в боротьбу за перше місце.

Звичайно, але нервів це коштує дуже і дуже. Важко передбачити, що відбувалося на полі при такій погоді. Людина зупиняла м'яч, а він відлітав в іншу сторону. З іншого боку - забий Ленс свої моменти, то все могло скластися інакше.

Напевно, коли чемпіонат закінчиться - все буде по-іншому. Багато нових гравців прийшло. Важко починали, були проблеми як внутрішні, так і зовнішні.

Видно, що новачки додадуть після зборів, адже вони грали в абсолютно інший футбол. Я вдячний президенту, що він проявив мудрість, адже непросто, коли на тебе тиснуть з усіх боків.

Поки не знаю. Якщо хтось і хоче піти, то будемо шукати футболістів на їх позиції. Але не іноземців, а українців. Взимку ж ми трансферів не плануємо".