ua ru

"Правекс-банк" зменшує статутний капітал на 655,88 млн грн для покриття збитків минулих років

"Правекс-банк" зменшує статутний капітал на 655 млн 881 тис. 487,38 грн для покриття непокритих збитків банку минулих років. Про це повідомляє держустанова "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" при Державній комісії із цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР).
Зменшення статутного капіталу відбудеться шляхом зменшення номінальної вартості акцій з 1 грн до 0,58 грн.
Intesa Sanpaolo S.p.A., як єдиний акціонер Банку, повідомляє, що одразу після завершення процедури зменшення статутного капіталу слідуватиме подальше збільшення капіталу на 30 млн євро.
Нагадаємо, 4 листопада 2010 р. прес-служба банку повідомляла, що "Правекс-Банк" збільшує капітал на 298 млн грн. Рішення, прийняте Intesa Sanpaolo SpA буде проходити у два етапи, говорилося в повідомленні. На першому етапі здійснюється зменшення статутного капіталу банку для покриття збитків минулих років. Сума, вивільнена таким чином зі статутного капіталу, шляхом зменшення номінальної вартості акцій, спрямовується на формування загальних резервів. Перший крок рекапіталізації, який передбачає відразу після завершення процедури зменшення статутного капіталу другий етап - подальше збільшення капіталу на 298 млн грн.