ru ua

"Обвинуваченим у серії вибухів у Запоріжжі, Харкові і Дніпропетровську буде пред’явлено позов на 303 тис. грн", - СБУ

Обвинуваченим у серії вибухів у Запоріжжі, Харкові і Дніпропетровську буде пред'явлено цивільний позов у сумі 303 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки Украъни (СБУ), передає кореспондент РБК-Україна.

"У ході розслідування цієї кримінальної справи визнано потерпілими від вчинення злочинів 51 громадянина та 4 юридичні особи - цивільними позивачами, яким заподіяно моральну, фізичну та майнову шкоду на загальну суму більше 303 тис. грн.", - йдеться у повідомленні.

Разом із цим, повідомляється, що під час досудового слідства за цією кримінальною справою проведено 228 експертиз: судово-медичних - 39; молекулярно-генетичних - 35; судово-хімічних - 35; комп'ютерно-технічних - 7; авто-технічних - 12; судово-психіатричних - 4; вибухово-технічних - 10; судових психолого-лінгвістичних - 5. Проведено 59 обшуків та 41 виїмку предметів і документів, 20 відтворень обставин вчинення злочинів.

Нагадаємо, сьогодні, 30 серпня, стало відомо, що СБУ завершила розслідування справи за обвинуваченням чотирьох громадян України у здійсненні серії вибухів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі.