"Нафтогаз" заплатив "Газпрому" більше 850 млн дол. за імпортований у листопаді природний газ
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" 7 грудня 2012 р. перерахувала ВАТ "Газпром" понад 850 млн дол. за імпортований у листопаді 2012 р. природний газ. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".
Ціна природного газу для компанії в IV кварталі 2012 р. становить близько 430 дол. Згідно з умовами додаткової угоди до базового контракту, заключеному між "Нафтогазом" і "Газпромом" 21 квітня 2010 р., ціна природного газу визначається з урахуванням знижки у розмірі 100 дол./тис. куб. м.
"Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" щомісяця своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед ВАТ "Газпром" щодо оплати імпортованого природного газу", - підкреслили в "Нафтогазі".
Читайте також: Україна щомісяця витрачає 1 млрд дол. золотовалютних резервів на оплату російського газу, - Азаров