ru ua

"Нафтогаз" вважає недостатнім підвищення НКРЕ ціни на імпортний газ до 4020 грн за тис. куб. м

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вважає недостатнім підвищення Національною комісією України, що здійснює регулювання у сфері енергетики ( НКРЕ), ціни на імпортний газ до 4020 грн за тис. куб. м.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вважає недостатнім підвищення Національною комісією України, що здійснює регулювання у сфері енергетики ( НКРЕ), ціни на імпортний газ до 4020 грн за тис. куб. м. Про це заявив на прес-конференції голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Є підняття ціни імпортного газу. НКРЕ нам встановила ціну на газ на рівні 4020 грн за тис. куб. м - гранична ціна реалізації для споживача. Ми категорично не згодні з таким підходом, вважаємо його некоректним і будемо з цього приводу сьогодні в Кабінеті міністрів піднімати питання про перегляд як механізмів перегляду ціни, так і того факту, що не можна закривати очі на об'єктивні реальності", - зазначив Коболєв.

"Компромісне рішення, яке ми пропонували (про граничну ціну, встановленої НКРЕ) ми виходили в наших розрахунках на 4600 гривень за тис. кубометрів", - додав він.