ua en ru

"Нафтогаз" пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня закачування 50% в ПСГ

НАК "Нафтогаз України" пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня 2014 р. закачування 50% в ПСГ.

НАК "Нафтогаз України" пропонує приватним газодобувним компаніям почати з серпня 2014 р. закачування 50% в ПСГ. Про це йшлося на зустрічі голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва (на фото) з представниками приватних газодобувних компаній, передає прес-служба НАК.

"У ході зустрічі було обговорено пропозицію "Нафтогазу" по закачуванню, починаючи з серпня 2014 року, 50% газу, що добувається компаніями-учасниками зустрічі, в підземні газові сховища з правом його відбору, починаючи з січня 2015 року", - йдеться в повідомленні.

Згідно з пропозицією "Нафтогазу", весь закачаний в ПСГ газ залишиться власністю мисливця, а НАК буде сприяти своєчасному відбору газу в заявлених обсягах.

Сторони також обговорили поточні проблеми видобувних компаній та економічні компенсатори для учасників ринку. Представники компаній домовилися про створення робочої групи для узагальнення пропозицій. Детальне обговорення буде продовжено під час наступних зустрічей.

Як повідомили РБК-Україна в прес-службі "Нафтогазу", у зустрічі брали участь десятки компаній, серед яких ДТЕК і Shell. З 21 млрд куб. м газу, видобутих в Україні в 2013 р., 2,8 млрд куб. м видобули приватні компанії. Весь видобутий газ вони реалізують промисловим підприємствам.