ru ua

"Нафтогаз" оприлюднив склад правління, два члени можуть бути найближчим часом звільнені

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" оприлюднила склад правління компанії з біографічними довідками членів правління.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" оприлюднила склад правління компанії з біографічними довідками членів правління. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАКу.

Зараз до складу правління "Нафтогазу" входять: Андрій Коболєв - голова, Ігор Прокопів - перший заступник голови, заступники - Сергій Коновець, Олександр Тодійчук та Юрій Колбушкін. Ще два заступника - Валентин Королюк та Олександр Кацуба - знаходяться на довгостроковому лікарняному.

Станом на березень до складу правління "Нафтогазу" входили 12 осіб. З них одинадцять чоловік на сьогоднішній день відсторонені від управління, активну участь у роботі НАКу, як повідомляється, продовжує приймати Юрій Колбушкін.

"Питання про подальшу роботу в "Нафтогазі України" Валентина Франчука і Олександра Кацуби може бути вирішене тільки після закінчення періоду тимчасової непрацездатності відповідно до вимог ч. 3 ст. 40 Кодексу законів про працю України", - наголошується при цьому у повідомленні.

Рішення оприлюднити інформацію про склад керівного органу "Нафтогаз", як підкреслюється, прийняв з метою підвищення прозорості державної компанії та посилення громадського контролю за її роботою. На думку Коболєва, посилення прозорості в роботі "Нафтогазі" сприяє не тільки формуванню об'єктивного сприйняття компанії в суспільстві, але й зростання її капіталізації активів.