"Метінвест"до кінця 2011 р. планує виробництво сталі на рівні 14,7 млн т

"Метінвест"до кінця 2011 р. планує виробництво сталі на рівні 14,7 млн т, а в наступному збільшить до 15-15,2 млн т. Про це повідомив гендиректор групи "Метінвест" Ігор Сирий в интервью виданню "Комерсант-Україна".
"З виробництва сталі в цьому році ми плануємо вийти на 14,7 млн т, в наступному - на 15-15,2 млн т. За обсягом виробництва залізорудного концентрату істотного зростання не очікується. У 2011 році буде на рівні 35,5 млн т, а в 2012 році - 35,8 млн т. Але якісні показники стануть краще: найближчим часом на Інгулецькому ГЗК буде запущена друга черга установки магнітно-флотаційного доведення концентрату, що дозволить збільшити вміст заліза в товарній продукції. Видобуток в цьому році досягне 7,5 млн т, в наступному - 8,1 млн т. Сподіваюся, наші зусилля приведуть до зростання і фінансових показників. Все, звичайно, буде залежати від цін попиту на продукцію компанії, а також від загальної ситуації на ринках Європи і Китаю", - зазначив Сирий.
За нинішніми прогнозами, показник EBITDA "Метінвесту" в 2011 році буде на рівні 3,6-3,7 млрд дол.
ТОВ "Метінвест холдинг" (керуюча компанія групи Metinvest) була заснована в 2006 році. ТОВ "Метінвест холдинг" здійснює єдине управління підприємствами вугільної, гірничорудної, коксохімічної, і трубної металургійної галузей.
Акціонерами групи Metinvest є група СКМ (71,25%) і група "Смарт-холдинг" (23,75%), які беруть участь в управлінні групою Metinvest на партнерських засадах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся