Ахметов знизить викиди своїх метпідприємств в Маріуполі в 3,5 рази

«Метінвест» має намір до 2020 р. інвестувати в реконструкцію та модернізацію «Азовсталі» і ММК ім. Ілліча більше 8 млрд дол. Про це сьогодні повідомив гендиректор ТОВ «Метінвест Холдинг» Ігор Сирий під час підписання угоди про співпрацю між Маріупольськоюм міськрадою, групою «Метінвест» та її підприємствами «Азовсталь» і ММК ім. Ілліча в рамках соціально-економічного розвитку Маріуполя в 2012 р. Дані інвестиції дозволять збільшити обсяг виплавки сталі на 35% - до 16 млн тонн.

За словами гендиректора, з кінця 2008 р. метпідприємства холдингу працюють нерентабельно, в основному, через проблеми зі збутом продукції. «Європа - наш ключовий ринок збуту металопродукції... Але в Європі зараз споживання на рівні 70% того рівня, який був до кризи, - сказав Сирий. - Але ми маємо намір продовжувати інвестиції в виробництво, підвищувати зарплату, розширювати фінансування програм. Питання екології та охорони праці - в числі пріоритетних для нас, для наших акціонерів».

Гендиректор ТОВ підкреслив, що стратегія холдингу передбачає зниження валових викидів в 3,5 рази, до близько 100 тис. тонн (в даний час - близько 400 тис. тонн в цілому по Маріуполю), а питомих викидів на тонну сталі - в п'ять разів, з 35 кг до 7 кг.

Сирий додав, що на двох підприємствах вже проведена ревізія всіх шкідливих об'єктів, замінюються або ремонтуються фільтри, коригуються плани ремонтів.
«Метінвест» є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами «Метінвест» є група СКМ (71,25%) і «Смарт-Холдинг» (23,75%), спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» - керуюча компанія групи «Метінвест».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся