ua en ru

"Лукойл" відновив роботу свого НПЗ в Румунії

Російський нафтодобувач Лукойл "відновив роботу свого нафтопереробного заводу "Петротел" в Румунії.

Російський нафтодобувач Лукойл "відновив роботу свого нафтопереробного заводу "Петротел" в Румунії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає Reuters.

У понеділок Лукойл повідомив, що на підприємстві побували слідчі у справі про сплату податків, а сам "Петротел", потужність переробки якого становить 2,4 млн тонн нафти в рік, сказав, що влада заарештувала нафту та нафтопродукти заводу.

"Внаслідок слухань 6 жовтня 2014 року в рамках Прокуратури апеляційної палати Плоєшті були припинені запобіжні заходи (арешт банківських рахунків і комерційних запасів товариства), прийняті 2-3 жовтня 2014 року. Таким чином, НПЗ "Петротел" починає процедури із запуску технологічних установок", - повідомила прес-служба "Лукойлу".

У четвер правоохоронні органи Румунії вилучили на НПЗ бухгалтерські документи. Румунські ЗМІ повідомили, що прокуратура підозрює підприємство в несплаті податків на суму близько 200 млн євро.

Нагадаємо, вчора, 6 жовтня, влада Румунії наказали зупинити роботу нафтопереробного заводу "Лукойл" на території країни.