"Київенерго" у серпні скоротило борг перед "Нафтогазом" за газ на 17,6 млн грн - до 1,75 млрд

ПАТ "Київенерго" за оперативними даними на 22 серпня 2014 р. знизило заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" на 17,6 млн грн, перерахувавши НАКу в серпні ц.р. за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, 31,4 млн грн.

ПАТ "Київенерго" за оперативними даними на 22 серпня 2014 р. знизило заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" на 17,6 млн грн, перерахувавши НАКу в серпні ц.р. за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, 31,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Таким чином, йдеться у повідомленні, заборгованість "Київенерго" за газ перед "Нафтогазом" скоротилася до 1 млрд 747,6 млн грн.

"З початку поточного року компанія оплатила НАКу за тепловий газ більш 3,13 млрд грн, що на 2 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2013 р.", - повідомляють у прес-службі.

Зокрема, за липень-серпень 2014 р. компанія перерахувала "Нафтогазу" за газ для виробництва теплової енергії для бюджетних організацій столиці 75,1 млн грн, тоді як від бюджетних організацій міста Києва за аналогічний період надійшло 1,8 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся