"Газпром" має намір продовжувати роботу з Україною з питання недобору газу (доповнення)

Вівторок 04 червня 2013 12:17

ВАТ "Газпром" має намір продовжувати роботу з Україною з питання недобору газу. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв, відповідаючи на питання журналістів про скорочення Україною обсягів відбору газу і позиції "Газпрому" з приводу виставленого на початку 2013 р. штрафу за невибраний газ у розмірі 7 млрд дол.

"За контрактом з Україною ми фіксуємо недобір газу і будемо вести роботу відповідно до контракту", - сказав Медведєв.

Він не уточнив, чи подасть "Газпром" позов до суду, пожартувавши: "Або я веду її в ЗАГС, або вона веде мене до прокурора".

Відповідаючи на запитання про реверсні постачання газу в Україну з Європи, Медведєв сказав: "Реверс від реверсу відрізняється, буває і віртуальний реверс". Він пояснив, що для здійснення реверсу необхідно враховувати позицію всіх учасників угоди: споживача, постачальника, транспортного оператора, власника транспортної системи тощо. А займатися самодіяльністю - "це не тільки некоректно, але й небезпечно з усіх точок зору", підкреслив Медведєв.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся