"Галнафтогаз" планує в 2011 р. залучити кредит від ЄБРР і IFC на 150 млн дол

Вівторок 19 жовтня 2010 16:35

ПАТ "Галнафтогаз" планує до середини 2011 р. залучити кредит від ЄБРР і міжнародної фінансової корпорації (IFC) на 150 млн дол. Про це журналістам заявив президент, голова наглядової ради ПАТ "Концерн "Галнафтогаз" Віталій Антонов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Кредит буде залучений білендерами, тобто це будуть не лише IFC і ЄБРР. Принципова домовленість вже є. В даний час менеджмент працює над цим питанням. Ми чекаємо, що до літа 2011 р. ми будемо готові приймати ці гроші", - сказав В.Антонов.
Він додав, що гроші планується витратити на розширення мережі АЗС. За словами В.Антонова, за 3 роки компанія планує збільшити роздрібну мережу в два рази, тобто побудувати 250 нових АЗС і купити 50 на ринку. Планується, що АЗС будуть куплені і побудовані на півдні, сході і центрі України, де зараз компанія слабо представлена.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся