"Галнафтогаз" планує дебютувати на Варшавській фондовій біржі в кінці 2011 - початку 2012 рр

П'ятниця 27 травня 2011 11:29

Український паливний концерт "Галнафтогаз" планує дебютувати на Варшавській фондовій біржі (ВФБ) в кінці 2011 - початку 2012 рр., щоб привернути близько 200 млн дол. Про це повідомив президент "Галнафтогазу" Віталій Антонов, говориться в повідомленні системи розкриття інформації ВФБ.

"Ми серйозно думаємо про вихід на Варшавську фондову біржу. У зв'язку з нашими планами розвитку у нас великі фінансові потреби. Деякі з цих потреб ми плануємо вирішити через випуск акцій. Ми хочемо привернути близько 200 млн долл.", - уточнив В.Антонов.

"Галнафтогаз" займається переважно дистрибуцією палива. Компанія керуэ мережею автозаправних станцій "ОККО", вона також займається наданням споживчих товарів і послуг. Акції компанії котируються на українському фондовому ринку. Стратегічні плани "Галнафтогазу" до 2012 р. включають розширення мережі автозаправних станцій до більш ніж 500, щоб охопити всю територію України.

Нагадаємо, що чистий прибуток "Галнафтогазу" в 2010 р. склав 306 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся