ru ua

"Донецьксталь" привернула кредит на 500 млн дол

ПрАТ "Донецьксталь" - металургійний завод" привернуло синдикований кредит на 500 млн дол. у вигляді двох траншів - 225 млн дол. і 275 млн дол. з термінами погашення 3 і 5 років.

ПрАТ "Донецьксталь" - металургійний завод" привернуло синдикований кредит на 500 млн дол. у вигляді двох траншів - 225 млн дол. і 275 млн дол. з термінами погашення 3 і 5 років. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Процентна ставка по першому траншу складає Libor1m + 6,5%, по другому - Libor1m + 7,5%.

Провідними організаторами операції стали ING Bank N.V. (Нідерланди), ІНГ Банк Україна, Unicredit Bank AG (Німеччина), "Укрсоцбанк" (група Unicredit), VTB Bank (France) SA, VTB Bank (Deutschland) AG, Raiffeisen Bank International AG (Австрія), "Райффайзен Банк Аваль", також East-West United Bank S.А. (Люксембург).

Позичальниками виступили компанія "Донецьксталь" і Energotrading Ltd.

Кредит забезпечений заставою експортних контрактів, заставою експортної виручки і грошовими коштами на поточних рахунках компанії, а також зобов'язаннями основних операційних компаній групи.

Кредитні кошти, отримані в ході цієї операції, "Донецьксталь" планує направити на погашення раніше реструктуризованого боргу, який накладав на компанію певні обмеження, головним чином в частині обсягів капітальних інвестицій, решта коштів буде направлена на реалізацію інвестиційних проектів групи.

"Після зняття обмежень, накладених раніше діючим договором про реструктуризацію, "Донецьксталь" матиме можливість завершити створення сучасного литейно-прокатного комплексу на Донецькому металургійному заводі, яке здійснюється відповідно до пріоритетів "Державної програми активізації економіки України на 2013-2014 роки", схваленої Президентом України Віктором Януковичем. Також буде продовжена подальша модернізація і розвиток один з найбільших вугледобувних підприємств України - ШУ "Покровське". Крім того, компанія "Донецксталь" продовжить направляти позикові і власні кошти на послідовну модернізацію, сприяючу підвищенню безпеки і екологічності своїх виробництв, зростанню конкурентоспроможності продукції, що випускається", - сказано в повідомленні прес-служби.

"Донецьксталь" - вертикально інтегрована група компаній. Основні виробничі потужності розташовані в Східній Україні. Один з найбільших виробників високоякісного концентрату вугілля, що коксується, коксу і металопродукції в СНД. Підприємство створене на виробничих потужностях Донецького металургійного заводу (ДМЗ). 100% заводу належить Fintest Trading Co Limited (входить в концерн "Енерго" Віктора Нусенкіса). Чистий прибуток "Донецьксталі" за нацстандартами в I півріччі 2013 р. знизився в 10,4 разу - до 53,4 млн грн.