"Чорноморець" відкрив Лігу Європи перемогою над молдаванами

Одеський "Чорноморець" з великими труднощами зумів обіграти на домашньому стадіоні кишинівську "Дачію". Двічі відзначившись у другому таймі, "моряки" готуються до досить непростого виїзду в Молдову.

Чорноморець - Дачія 2:0
Голи
: Гай, 46, Антонов, 90+4
Чорноморець: Безотосний, Бобко, Фонтанелло, Бергер, Кутас, К.Ковальчук, Гай, Джедже, Бакай (Рієра, 65), Антонов, Самодін
Дачія: Матюхін, Посмак, Илеску, Соппо, Кркотич (Одіа, 53), Михальов, Столеру (Драговозов, 64), Огада, Овсянніков, Камара (Шевель 72), Лапушенко

Скромні молдавани зуміли зберегти свої ворота "на замку" весь перший тайм, хоча вже до 20-ї хвилини Антонов влучив ударом з лінії штрафної у штангу. Більше серйозних моментів біля воріт "Дачії" одесити створити не змогли. Підопічні Григорчука постійно втрачали м'яч в простих ситуаціях, чим сильно полгшували життя супернику.

Але зате в самому початку другого тайм молдавани пропустили від Гая. Після прострілу з правого флангу екс-"гірник" сильно приклався по м'ячу і той кулею влетів у ворота. Другий м'яч вболівальникам довелося чекати ще довго. Коли вже пройшли три додані арбітром хвилинив Антонов забив точним ударом зі штрафного.

У результаті, 2:0 і багато приводів для роздумів для наставника "Чорноморця". Тому що, далі суперники будуть складніше, а з такою грою вийти в груповий етап буде дуже складно. Хоча, треба ще в Кишиневі вистояти через тиждень.