ru ua

"Батьківщина" готова брати участь у створенні коаліції

"Батьківщина" готова брати участь у створенні коаліції
ВО "Батьківщина" готова брати участь у створенні коаліції у Верховній Раді України.

ВО "Батьківщина" готова брати участь у створенні коаліції у Верховній Раді України. Про це на прес-конференції заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Партія "Батьківщина" готова до участі в коаліції демократичних сил у новообраній Верховній Раді. Наша позиція - коаліція потрібна швидко. Вона повинна ґрунтуватися на твердих, чітких принципах. І вона повинна об'єднати всі 5 демократичних партій, обраних до парламенту. Інших альтернатив не існує, окрім як створення коаліції демократичних сил", - заявила Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що "Батьківщина" не претендує на отримання міністерських портфелів і вважає за потрібне створення єдиного коаліційної угоди, яке задовольнить усіх.

"Наша команда ознайомилася з проектом коаліційної угоди "Блоку Петра Порошенко" і "Народного фронту". Я вважаю, потрібно створити єдиний коаліційну згоду", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні партія "Блок Петра Порошенко" оприлюднила проект коаліційної угоди. "Цей документ ми передали політичної партії "Народний фронт" та політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", - наголошується в повідомленні прес-служби партії.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк відкинув проект коаліційної угоди "Блоку Петра Порошенко" і запропонував свій. Яценюк закликав партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, "Самопоміч" Андрія Садового та Радикальну партію Олега Ляшка приєднатися до коаліції.