ru ua

"АероСвіт" заявив про скорочення штату

Авіакомпанія "АероСвіт" (Київ) заявила про скорочення штату і витрат компаніі в цілому. Згідно з повідомленням прес-служби компанії, вже зараз працівники авіакомпанії отримують попередження про звільнення у зв'язку з реорганізацією, що відповідає законодавству України. "Ця робота ведеться згідно з графіком, розробленим департаментом трудових ресурсів компанії. Далі адміністрація застосує весь комплекс заходів, передбачений трудовим законодавством у разі реорганізації підприємства", - зазначають в прес-службі "Аеросвіту".

Рішення про реструктуризацію своєї діяльності авіакомпанії було прийнято у зв'язку з "загальними наслідками галузевої кризи". Одночасно авіакомпанії в Україні мають додаткові виклики - песимістичні прогнози про перспективи розвитку бізнесу, обмежений доступ до фінансових ресурсів, надзвичайно специфічні умови функціонування національного ринку авіаперевезень, констатують в "АероСвіті".

"І українські авіакомпанії, так само, як і найбільші авіаперевізники Європейського континенту, не можуть не реагувати на такі тенденції", - йдеться в повідомленні прес-служби. У компанії підкреслюють, що в листопаді ц.р. після змін у керівництві "АероСвіту" менеджмент отримав доручення готувати програму реструктуризації діяльності авіакомпанії. "В кінці минулого тижня програма була затверджена Наглядовою радою компанії і незабаром основні її положення будуть оприлюднені. Можемо говорити лише про те, що програма передбачає значне скорочення операційних витрат" АероСвіту "і поступовий вихід із зони збитковості. Частина операцій буде передано на аутсорсинг, у внаслідок чого зміниться структура авіакомпанії. Відбудеться її реорганізація і скорочення штату ", - підкреслили в прес-службі.

Читайте також: "АероСвіт" врегулював суперечки з "Шереметьєво" і відновив польоти до Москви