YouTube запустив підтримку роликів віртуальної реальності

YouTube запустив підтримку роликів віртуальної реальності
Фото: онлайн-відеосервіс YouTube

Користувачі зможуть спостерігати 3D-картинку, що забезпечує ще більший ефект занурення у віртуальну реальність

Компанія Google оновила Android-версію додатка YouTube, забезпечивши його підтримкою перегляду 3D-відео, знятого для окулярів віртуальної реальності. Про це повідомляє офіційний блог YouTube.

Як зазначається, вставивши смартфон у Google Cardboard - прості окуляри, вирізані з картону (або будь-який інший VR-пристрій, сумісний зі смартфоном), користувачі тепер можуть повністю зануритися в події, що відбуваються на екрані.

Найбільший відеосервіс навчився відтворювати панорамні ролики ще в березні. Обертаючи камеру (шляхом нахилу Android-смартфона в різні боки або перетягуючи курсор мишкою, як у режимі "Перегляду вулиць" на картах Google), глядач стає безпосереднім учасником подій, самостійно визначаючи, що і в якому ракурсі він хоче побачити.

YouTube запустив підтримку роликів віртуальної реальності

Відтепер, на додаток до панорамних відео, користувачі можуть спостерігати 3D-картинку, яка забезпечує ще більший ефект занурення у віртуальну реальність.

У режимі Cardboard екран, по суті, поділяється навпіл, а кожному оку показується трохи різне зображення, щоб користувач міг сприймати глибину простору і розрізняти ближні і далекі об'єкти.

YouTube запустив підтримку роликів віртуальної реальності

Режим Cardboard можна включити тільки для 360-градусних відео, які первинно було знято у 3D. Деякі з таких роликів зібрано в каталозі VR Videos. Нова функція скоро буде доступною в Android-версії YouTube.

Нагадаємо, YouTube від 28 жовтня ввів платну передплату на перегляд відео.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся