ru ua

У "Якобз Україна" новий голландський власник

У "Якобз Україна" новий голландський власник Фото: Контрольний пакет акцій "Якобз Україна" придбала кавова корпорація

Контрольний пакет акцій продано компанії, в якій об'єднали свої кавові напрямки дві великі корпорації

Kraft Foods Entity Holdings B. V. (Нідерланди) продав 99,9423% своєї частки в ПрАТ "Якобз Україна". Пакет цінних паперів колишнього власника становив 3 422 247 простих іменних акцій. Дані про це розміщені у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з повідомленням емітента, новим власником "Якобз Україна" стала нідерландська компанія Charger OpCo B. V. (Charger Opco або Jacobs Douwe Egberts).

Раніше, восени 2012 р. глобальна корпорація Kraft Foods розділилася на дві незалежні публічні компанії - Mondelez International (глобальна корпорація з виробництва снеків) та продуктову компанії Kraft Foods Group Inc, яка тоді як повідомлялася буде працювати тільки на ринках США і Канади.

Влітку цього року Mondelez International та інша корпорація D. E. Master Blenders 1753 завершили процеси щодо об'єднання своїх кавових напрямків в одну компанію - Jacobs Douwe Egberts (Charger OpCo B. V.).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в першому півріччі 2015 р. у світовій торгівлі зафіксовано значний спад з часів кризи 2009 р. Про це пише Financial Times з посиланням на дані "Монітора світової торгівлі", який веде Бюро аналізу економічної політики з Нідерландів.