Річна виручка Vodafone скоротилася на три відсотки

Річна виручка Vodafone скоротилася на три відсотки
Фото: Vodafone (Wikimedia Commons)

Чистий борг компанії збільшився на 31% з огляду на придбання частот і динаміку валютних курсів

Виручка британської телекомунікаційної компанії Vodafone за минулий рік, що завершився 31 березня, скоротилася на 3% — до 40,97 млрд фунтів стерлінгів (59,39 млрд доларів). Про це йдеться в офіційному прес-релізі оператора.

Як зазначається, органічне зростання виручки склало 2,3%.


Скоригований операційний прибуток впав на 11,1% — до 3,12 млрд фунтів (4,52 млрд дол.), а її органічне падіння склало 3,9%.

Прибуток до сплати податків і відсотків, обліку зносу і амортизації (EBITDA) зменшилася на 2,5% — до 11,6 млрд фунтів (16,82 млрд доларів), органічно вона зросла на 2,7%.

"Це був рік гарної реалізації рішень в нашій компанії, яка повернулася до органічного зростання виручки, так і EBITDA. Ми домоглися в I кварталі зростання виручки в Європі з грудня 2010 року, в той час як зростання в Африці, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні прискорився завдяки сильним результатам в ПАР, Туреччині та Єгипті", — зазначив гендиректор Vodafone Вітторіо Колао.

Чистий борг компанії збільшився на 31% — до 29,2 млрд фунтів (42,35 млрд доларів) через придбання частот і динаміки валютних курсів.

Своєю чергою, Vodafone підтвердив перехід до подання звітності в євро з нового року. Компанія очікує, що у новому (2017) фінансовому році EBITDA складе 15,7–16,2 млрд євро (12,4–12,8 млрд фунтів), а її органічне зростання — 3-6%.

Нагадаємо, раніше оператор "Vodafone Україна" розширив 3G-покриття в Миколаївській області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся