ru ua

ВР і Кабмін розглянуть можливість створення єдиного державного органу у сфері ІКТ

ВР і Кабмін розглянуть можливість створення єдиного державного органу у сфері ІКТ Фото: в Україні можуть створити єдиний орган у сфері ІКТ (techmoran.com)

Профільна громадськість вважає, що створення такого органу допоможе перетворити Україну в "цифрове" держава

Верховна Рада і Кабінет міністрів розглянуть можливість створення в Україні центрального органу виконавчої влади у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій.


Про це йдеться в відповіді Адміністрації президента на лист Асоціації підприємств інформаційних технологій україни (АПІТУ).

Раніше представники профільної громадськості звернулися до президента з проханням залишити у Верховній Раді комітет з питань зв'язку та інформатизації, а також розглянути можливість створення центрального органу у сфері ІКТ.

"Створення такого профільного ЦОВВ та його взаємодія з існуючим парламентським Комітетом з питань інформатизації та зв'язку дасть Україні ефективний інструмент для перетворення на сучасне цифрове" держава для вирішення надважливі у сучасному світі питань розвитку країни за рахунок розвитку інформаційного суспільства", - вважає профільна громадськість

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні буде створено єдиний державний орган у сфері інтелектуальної власності.