ru ua

Vodafone запустив мобільний Інтернет ще на трьох станціях метро в Києві

Vodafone запустив мобільний Інтернет ще на трьох станціях метро в Києві Фото: Vodafone ("Водафон") в Україні (UkrainianiPhone.com)

Крім того, зв'язок налагоджено і в тунелях між станціями підземки

Британський мобільний оператор Vodafone сьогодні, 30 листопада, запустив мобільний Інтернет ще на трьох станціях "Київського метрополітену". Про це в понеділок повідомили у прес-службі компанії у Facebook.

Зокрема, запуск якісного зв'язку і мобільного Інтернету пройшов не тільки на трьох станціях метро, ​​але і в тунелях між ними.

Як розповіли у "Водафоні", йдеться про запуск якісного зв'язку і мобільного Інтернету на станціях метро "Нивки", "Берестейська" і "Шулявська" (("червона" Святошинсько-Броварська лінія КП "Київський метрополітен").

Робимо Київський метрополітен мобільним! Сьогодні ще на трьох станціях та в тунелях між ними ми запустили не тільки якісний зв'язок, а й мобільний інтернет. ст. м. Нивкист. м. Берестейськаст. м. Шулявська

Posted by Vodafone Ukraine on 30 листопад 2015 р.

Нагадаємо, напередодні наприкінці листопада Vodafone оголосив про запуск мережі 3G в Києві.

Повне покриття столиці мережею 3G від Vodafone очікується 30 грудня.

Як повідомлялося, до кінця року британський оператор покриє 3G всі обласні центри, крім тих, де необхідна конверсія (Харків, Черкаси, Запоріжжя та Житомир).

Раніше, із 23 листопада на вулицях Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова та Одеси з'явилися знамениті червоні британські телефонні будки, у яких кожен бажаючий зможе безкоштовно подзвонити ло будь-якої із 62 країн світу, де Vodafone надає свої послуги або має партнерські угоди з операторами. Дана акція триватиме до 13 грудня включно. Кожен її учасник зможе здійснити один безкоштовний дзвінок тривалістю до п'яти хвилин.