Vodafone запускає новорічну акцію

Vodafone запускає новорічну акцію
Фото: Vodafone Україна (legalweek.com)

Клієнти Vodafone можуть дзвонити в 62 країни світу

Vodafone Україна запускає новорічну акцію для своїх клієнтів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Vodafone дарує своїм клієнтам можливість привітати з новорічними святами своїх друзів і близьких у 62 країнах світу", - йдеться в повідомленні.

Так, клієнти Vodafone можуть скористатися послугою "Привітай весь світ". Для цього потрібно відправити запит на номер *101*2018#. Клієнти оператора можуть отримати подарунки при поповненні рахунку на суму від 100 грн одним платежем до 31 січня 2018 року.

Для користувачів тарифу Vodafone Unlim 3G передбачається подарунок у вигляді 30 хвилин для дзвінків всередині мережі та на інші мережі України; для клієнтів Vodafone Unlim 3G Plus і Vodafone Red Extra - 30 хвилин для дзвінків в 62 країни світу та по Україні; користувачі Vodafone Red S, M, L отримають 30 хвилин для дзвінків за кордон та по Україні і безлімітний Youtube; клієнти Vodafone Red XS - 30 хвилин для дзвінків за кордон та по Україні і безлімітні текстові повідомлення в Viber і WhatsApp; клієнти Vodafone Light+ - 30 хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні.

Крім того, повідомляється, що всі нові клієнти Vodafone при поповненні рахунку на суму від 100 грн також отримають подарунки:

  • клієнти Vodafone Unlim 3G Plus - 30 хвилин для дзвінків за кордон та по Україні;
  • клієнти Vodafone Unlim 3G - 30 хвилин для дзвінків всередині мережі та на інші мережі України;
  • клієнти Vodafone Red S, M, L - 30 хвилин для дзвінків за кордон та по Україні і безлімітний Youtube;
  • клієнти Vodafone Red XS - 30 хвилин для дзвінків за кордон та по Україні, а також безлімітні текстові повідомлення в Viber і WhatsApp;
  • клієнти Vodafone Light+ - 30 хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в магазинах Vodafone почав працювати віртуальний сурдоперекладач.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся